Categories: Туризм

Топ-5 угорських національних парків для екотуризму

Угорщина, країна з багатою історією та унікальними природними ландшафтами, є ідеальним місцем для любителів екотуризму. Її національні парки пропонують різноманіття флори та фауни, а також можливість побачити рідкісні види рослин і тварин. Перебуваючи в цих парках, ви відчуєте гармонію з природою і відкриєте для себе незаймані куточки Європи.

Ось п’ять національних парків Угорщини, які варто відвідати для незабутнього екотуризму.

1. Національний парк Хортобадь

Національний парк Хортобадь, відомий як “Пуста”, є частиною Великої угорської низовини. Цей парк є домом для унікальних степових та болотних екосистем, де можна побачити рідкісних птахів, таких як степовий орел. Відвідувачі можуть насолодитися кінними екскурсіями та демонстрацією традиційного пасіння степових корів.

2. Національний парк Аггтелек

Знаменитий своїми печерами, які є частиною всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, Аггтелек пропонує захоплюючі підземні тури. Печери славляться своїми сталактитами та сталагмітами, створюючи фантастичні скульптури природи. Екотуристи можуть досліджувати печери під керівництвом досвідчених гідів, насолоджуючись унікальною геологією.

3. Національний парк Бюкк

Бюкк високо цінується за свої густі ліси, гірські потоки і багатий рослинний покрив. Цей парк ідеально підходить для трекінгу, гірського велоспорту та фотографування природи. Відвідувачі також можуть спробувати свої сили в скелелазінні на численних скелях парку.

4. Національний парк Кішкуншаг

Кішкуншаг відомий своїми піщаними дюнами і степовими ландшафтами, які створюють відчуття дикої природи. Цей регіон пропонує відмінні можливості для спостереження за птахами і є ідеальним місцем для тих, хто шукає спокій і усамітнення серед природи.

5. Національний парк Дуна-Драва

Національний парк Дуна-Драва розташований на кордоні з Хорватією і відомий своїми водними екосистемами. Він пропонує унікальні можливості для каное, спостереження за водоплавними птахами та фотографування. Річки Дуна і Драва створюють мальовничі ландшафти, які зачаровують своєю красою.

Угорщина пропонує незліченні можливості для екотуризму, від степових широт до глибоких печер. Кожен національний парк має свою унікальну привабливість і можливості для дослідження. Відвідавши ці топ-5 парків, ви не тільки пізнаєте природну красу Угорщини, але й зробите свій внесок у збереження цих цінних екосистем.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Читайте також