Кровать для ребенка двух лет
Ліжко для дворічної дитини – яке вибрати?
20.01.2022
Поради щодо вибору ліжка
22.02.2022
Показати всі

Диван і ліжко: чому віддати перевагу?

Вибір між такими популярними предметами меблів, як диван і ліжко важливий не тільки з естетичної, але і з практичної точки зору, адже він пов’язаний з великою кількістю цінних для житла аспектів, якими є комфорт, багатофункціональність і площа. Щоб не помилитися в даному питанні, потрібно проаналізувати всі плюси і мінуси кожного з цих виробів.

Переваги дивана

  • Першим і найбільш важливим аргументом на користь дивана є, звичайно ж, багатофункціональність.
  • Його можна повноцінно використовувати для сну, а в складеному вигляді він займає мало місця.
  • У наш час дивани представлені великою різноманітністю моделей, багато з яких додатково обладнані місткими ящиками.
  • Незалежно від того, де планується розміщувати такий предмет меблів, будь то кухня, кабінет або вітальня його вибір, як правило, не супроводжується особливими труднощами.
  • Диван дозволяє лежати на ньому, навіть коли він складний, міняти оббивку під нове забарвлення стін, забезпечувати комфортне спальне місце для гостей – словом, не річ, а мрія.

Диван

Переваги ліжка

  • На ній можна міняти матрац скільки завгодно раз, причому це не залежить від того, з якої причини проводиться заміна – порвав його дитина, роздерла кішка або він просто опинився незручним.
  • Цей предмет меблів досить просто заправити, позбавляючи себе від необхідності щоранку прибирати в ящик і діставати з нього постільну білизну.
  • Ліжко часто більше до душі літнім людям. Адже її не потрібно складати і розкладати, та й до того ж має місце та ж можливість багаторазово міняти матрац.
  • Як стверджують психологи, ліжко більше асоціюється зі сном, ніж диван, тому висипатися на ній буде легше.
  • Ще одне психологічну перевагу на користь ліжка – це наявність цілісного простору для закоханої пари, єдиного і нероздільного.Пространство за кроватью

Незалежно від того, що буде купуватися, важливо знати, що диван і ліжко можуть мати різний за розмірами спальне місце. Як перший, так і другий може мати ложе 180х200 см, 160х200 см або 140х200 см. При цьому тільки ліжка можуть мати спальне місце розміром 200х200 см.

Ще одна безперечна перевага на користь ліжка – це більш легкий вибір. При її покупці досить визначитися лише з типом матраца і розмірами конструкції. Вибір каркаса ліжка здійснюється з урахуванням переважно довговічності і міцності, а матраца – комфортності.

Диван складніше вибирати з-за його багатофункціональності. Враховувати тут потрібно набагато більше факторів, ніж при покупці ліжка, наприклад, матеріал оббивки, що трансформує механізм, колір, розмір, тип каркаса, частоту використання та інші параметри. Зручність використання виробу прямо залежить від усіх цих факторів, особливо спального місця, яке в ньому на відміну від ліжка поміняти вже не вийде.

Якщо хочеться придбати вбудовану відкидне ліжко, то тут також доведеться потрудитися. Адже потрібно чітко визначитися з тим, як конкретно вона буде трансформуватися. Але економія простору з нею буде набагато істотніше, ніж з диваном незалежно від його моделі.

Взвесив все вышеупомянутые плюсы и минусы дивана и кровати, можно будет легче остановиться на варианте, который больше всего подходит под свои вкусы и текущие потребности.

Коментарі закриті.

Login

Lost your password?

Create an account?