Оплата готівкою в будь-якому банку.
Ви можете оплатити замовлення готівкою в будь-якому відділенні банку . Для цього Ви оформляєте замовлення через корзину , зазначивши спосіб оплати ” готівковий розрахунок”, після чого Вам на електронну пошту надійде рахунок – фактура , з даними вашого замовлення і з реквізитами для оплати. Роздрукувавши рахунок – фактуру Ви можете оплатити її в будь-якому банку .
Оплата за безготівковим розрахунком.
При оформленні замовлення через корзину , Вам на електронну пошту надійде рахунок – фактура , яку Ви можете оплатити платіжним дорученням зі свого розрахункового рахунку. Перед оплатою Ви можете зв’язатися з менеджером і Вам нададуть усі документи , необхідні для даного виду розрахунку ( свідоцтво про єдиний податок , свідоцтво про держреєстрацію , виписка і витяг) .
Оплата через Privat24

Крок 1. Заходьте на сайт інтернет-магазину.

Крок 2. Оформляєте замовлення.

Крок 3. Натискає кнопку «Сплатити».

Крок 4. Переходіте на безпечну сторінку Приватбанку, де вводите реквізити своєї карти і проводите оплату.

Крок 5. Після оплати в режимі online переадресовує назад на сторінку сайту, де побачите результат оплати – «Успішно» / «Не успішно».

Крок 6. Якщо оплата проведена успішно, Ви можете отримати товар.

Оплата картами VISA, MASTERCARD

visa mastercard
Тепер Ви можете оплатити товари не виходячи з офісу або будинку ! Все, що Вам для цього необхідно – це банківська карта .
Оплата здійснюється шляхом безпечного електронного платежу через платіжний сервіс LiqPay , який дозволяє легко перевести гроші за допомогою мобільного телефону , Інтернету і платіжних карт у всьому світі. Фізичні особи з її допомогою можуть перевести гроші на картку Visa або переслати гроші іншому користувачеві , знаючи тільки номер його мобільного телефону. Сервіс моментальних платежів LiqPay дає можливість здійснювати моментальні виплати з використанням банківських карт Visa і MasterCard. Для створення моментальних платежів у одній з найпоширеніших платіжних сервісів Вам знадобиться тільки мобільний телефон і банківська карта .