Магазін

Стол ученический
Каркас стола з підстіллям
10.12.2013
Каркас парты школьной
Каркас парти двомісної
10.12.2013
Показати всі

Каркас парти шкільної одномісної

1 035.00 грн.Категорія:

Вибір робочого місця для школяра

Щороку мільйони батьків по всій країні і школи стикається з проблемою організація робочого місця для дитини. Асортимент шкільні парт вражає різноманітні матеріали, функціонал і дизайн. Якісна шкільна парта давно перестала бути розкішшю і став необхідністю. Ми пропонуємо замовити і купити каркас шкільної парти у виробника Доступні оптові замовлення і ціни для навчальних закладів.

Школьная парта

Якщо говорити про будинок, то деякі батьки вважають за краще купити шкільну парту, вважаючи її найзручнішим варіантом, вона своїм виглядом налаштовує дитину на шкільний лад. Хтось купує звичайний комп’ютерний стіл і поєднує два в одному і виконання домашнього завдання, і розміщення оргтехніки в будинку. Є ті, які вважають за краще шкільні парти з регулюванням висоти, що б дитина сиділа рівно, не псував поставу і швидко не втомлювався.

Основні вимоги до учнівського столу

Учнівський стіл, це не тільки місце виконання домашнього завдання, це ще й лабораторія, поверхня для творчості, система зберігання. І простір зростає разом з учнем. На столі повинні бути досить місця, щоб покласти підручник і зошит, пенал і ручки, так само простір столу повинні дозволяти при необхідності виконати творче завдання, розкласти фарби, папір, пензель та інший матеріал для творчості. Робоче місце школяра має відповідати наступним вимогам:

  • по висоті стіл повинен відповідати наступній вимозі: лікті повинні знаходитися на одному рівні з верхньою частиною стільниці, при цьому у дитини повинні бути розправлені плечі;
  • між нижньою частиною стільниці і колінами дитини повинно вистачати місця для вільного руху;
  • ступні ніг зобов’язані твердо стояти на підлозі;
  • спинка шкільного стільця повинна впевнено підтримувати на рівні лопаток і спину попереку;
  • між сидінням і спинкою стільця також необхідно залишати вільний простір;
  • між переднім краєм стільця і ​​підколінної западиною необхідно залишити достатньо вільного простору;
  • під час сидіння у дитини не повинно виникати ніякого напруги в колінах.

Стільниця повинна мати досить стійкий і зносостійкий матеріал, який витримує вологу. На робочому місці повинні бути ніші і осередки для зберігання підручників, зошитів, олівців та іншої учнівської дрібниці.

Простір над партою має правильно висвітлюватися. Згодом на столі з’явиться комп’ютер та інша необхідна техніка, що має мінімально вплинути на робочу площу. Обов’язково повинні бути присутніми надбудови, саме вони допоможуть розмістити допоміжну літературу, диски.

Під поверхнею столу повинно бути місце для зручного розміщення рюкзака, так само там може розміщуватися тумбочка з ящиками, при цьому так що б дитині було зручно розташувати свої ноги.

Купити каркас для шкільної парти у виробника. Інтернет-магазин MXM-Mebel

Учнівський стіл для дитини дуже важливий елемент і вибирати його треба дуже ретельно. Особливу увагу треба приділити висоту столу. Що б школяреві було зручно працювати за партою, його треба посадити і переконатися, що стільниця знаходиться трохи вище ліктя (не більше 6 см.), На рівні сонячного сплетіння.

Компанія виробник меблів для шкіл пропонує вибрати і купити каркаси шкільних парт для розміщення як вдома, так і в школі. Пропонуємо співпрацю школам та іншим навчальним закладам. У нас ви можете оптом купити каркаси шкільної парти для розміщення в навчальних аудиторіях.

Інтернет – магазин “МХМ-меблі” пропонує купити каркас парти одномісній в Україні за доступною ціною від виробника. Доставка в Київ, Харків, Дніпро, Львів та інші міста.

Відгуки

Ще немає відгуків.

Будьте першим, хто залишив відгук на

Your email address will not be published.