Магазін

Матрас atlant
Матрац “АТЛАНТ”
10.12.2013
Ковдра вовняна “Каппуччино”
09.01.2014
Показати всі

Ковдра гіпоалергенна “АССОЛЬ”

735.00 грн.1 119.00 грн.


Очистити
Артікул: Н/Д Категорія:

Виробник: ТМ “ВЕЛАМ”, Україна.

Чохол: 100% бавовна.

Наповнювач: поліефірні силіконізовані волокна.

У багатьох ковдр є недолік вони здатні у деяких людей викликати алергічні реакції. В останньому випадку розумно купити гіпоалергенні ковдри з бамбуковим наповнювачем в Україні, який гідно оцінили жінки, купуючи нижню білизну з вищевказаного матеріалу. Бамбукове волокно гигроскопично, відрізняється м’якістю і надає високий рівень теплоізоляції при мінімально можливій вазі.

Вартість бамбукових гіпоалергенних ковдр і раніше утримується досить високо, але високий рівень комфорт, які вони гарантують, повністю знімає всі питання по частині ціни. Якщо важливо для сім’ї то можна купити повністю гіпоалергенні ковдру в Україні, рекомендується купувати в магазині версії, що мають в своєму складі виключно синтетичні наповнювачі. Найбільш ходовим в цій лінійці виступає синтепон, відмінний м’якістю, малою вагою і непоганий теплоізоляцією. Синтепон високо цінується серед господинь ще й тим, що добре витримує вплив води – таке ковдру можна часто прати. Але недолік є – синтепону через певний проміжок часу властиво злежуватися.

В останньому випадку розумно купувати ковдру з альтернативної синтетикою – холлофайбером або Мікрофайбер. Вона цінна тим, що довгий час не злежується, що не електрізуюеся і також з максимальною ефективністю гріє тіло людини при самим низьких температурах. Інтернет-магазин “МХМ-меблі” пропонує купити ковдру гіпоалергенні “АССОЛЬ” за доступною ціною. Доставка по Україні (Київ, Харків, Дніпро).

Розмір ковдри

140×205, 172×205, 200×200, 200×220

Login

Lost your password?

Create an account?