Магазін

Ковдра гіпоалергенна “АССОЛЬ 2”
29.06.2016
Стілець учнівський
31.07.2019
Показати всі

Парта- трансформер учнівська

836.00 грн.


Категорія:

Шкільна парта трансформер для вашої дитини

Не секрет, що нинішнє покоління сучасних дітей, ще в дошкільному віці вже вміють читати і писати. Коли ж дитина піде в школу, малюкові необхідно розвинути дрібну моторику рук, тому що завдяки цьому він набагато швидше і краще буде освоювати шкільну програму. При цьому більшість батьків, піклуючись про здоров’я свого підростаючого не по днях, а по годинах чада намагаються максимально комфортно і ергономічно організувати робоче місце школяра. Компанія “МХМ- Меблі” пропонує купити парту-трансформер учнівську у виробника в Україні. Оптова ціна.

При цьому вибір парти, як основного елементу для виконання домашніх завдань має першорядне значення.

Адже від того, наскільки зручний, безпечний і ергономічний стіл залежить здоров’я дитини і ефективність процесу навчання. Погодьтеся, що надзвичайно важливо правильно сформувати поставу і зберегти зір.

Адже зростання дитини, а особливо дошкільника і першокласника набагато менше зростання дорослого, а тому з огляду на параметри останнього, такий стіл не підходить для школяра. У зв’язку з цим оптимальним варіантом для будь-якого підлітка буде «зростаюча» парта. По іншому її називають “парта-трансформер”.

Унікальна особливість такої парти полягає в тому, що її можна регулювати з урахуванням комплекції і зростання вашої дитини. Такий варіант надзвичайно зручний не тільки для підростаючого з кожним роком школяра, але і для його батьків, так як відпадає необхідність оновлення шкільних меблів.

До слова, завдяки функціональності і універсальності парти – трансформера економиться великий простір. До речі, сучасні парти – трансформери виготовляються з урахуванням рекомендацій педіатрів, так що за поставу свого чада можете не турбуватися. Компанія “МХМ- Меблі” пропонує купити парту-трансформер у виробника в Україні. Оптова ціна