Магазін

Парта- трансформер учнівська
31.07.2019
Двох’ярусне ліжко (карта – сітка)
06.11.2019
Показати всі

Стілець учнівський

847.00 грн.


Категорія:

Учнівський стілець для вашої дитини

Діти ростуть. Не встигнеш озирнутися, як малюк зробив свої перші кроки, вимовив перше слово, пішов в дитячий сад, вступив до першого класу … Батьки повинні зробити все, щоб їх дітям було комфортно грати, вчитися, спати. Крім комфорту важлива і безпеку для здоров’я. Під час ігор не повинно бути травмонебезпечних іграшок, під час навчальних занять, як у школі, так і вдома, повинні бути створені сприятливого фізичного розвитку.

Перехід з дитячого саду за шкільну парту – перше серйозне випробування для дитини. Він сподівається, що його підтримають батьки, родичі. Безумовно, психологічна допомога дуже важлива. Але у батьків є ще одна проблема – правильні умови для повноцінного розвитку дітей. Це і правильна меблі, і сприятливе розклад занять і відпочинку. Саме меблі – це те, чого часто приділяють занадто мало уваги. Компанія “МХМ- Меблі” пропонує купити стілець учнівський у виробника в Україні. Оптова ціна.

Вимоги до учнівському стільця

Стілець учнівський – основа. Якщо правильно його підібрати, підлаштовуючись під кожну дитину, ви зможете уникнути неприємностей зі здоров’ям: викривлення постави, погіршення зору, і ін.

  • Те, який матеріал використаний при виготовленні стільця, дуже важливо. Він повинен бути легким, нетоксичним, щоб уникнути викиду канцерогенів в повітря. Найголовніше ж – це висота стільця учнівського. Є кілька ознак того, що саме цей учнівський стілець підходить дитині. Сидячи на стільці, дитина повинна міцно стояти ногами на підлозі, ноги повинні бути зігнуті під прямим кутом – ні більше, ні менше. Підколінні чашечки повинні виходити за межі краю сидіння стільця.
  • Мало того, що діти ростуть, вони роблять це з неймовірною швидкістю. Не встигнеш озирнутися, як вони вже переростуть своїх батьків. А поки потрібно врахувати їх швидке зростання. Є два варіанти: купувати щораз нові стілець, або один раз купити учнівський стілець зі змінними параметрами. У першому випадку немає нічого простішого. Просто потрібно відстежувати те, чи підходить стіл дитині, або вже малий. Кожен раз купувати стіл і стілець потрібні гроші, але сьогодні є безліч меблевих магазинів, в яких є бюджетні моделі. Також можна робити меблі своїми руками, що допоможе істотно заощадити. У другому випадку «зростаюча» разом з дитиною меблі коштує значно дорожче. Своїми руками її навряд чи вийде зробити, т. К. Там вбудовані механізми, для установки яких потрібен чималий досвід. У будь-якому випадку, меблі, підлаштовуватися під зростаючої дитини, дасть можливість забути про цю тему надовго.

Отже, робоче місце для дитини потрібно продумувати з не меншою серйозністю, ніж кухню або ванну кімнату. Необхідно забезпечити всі умови для гармонійного розвитку дитини, і тоді він віддячить вам своїм успіхами в навчанні та творчості. Для того щоб купити учнівський стілець в Україні зв’яжіться з нашими менеджерами.