Магазін

Парта- трансформер учнівська
31.07.2019
Двох’ярусне ліжко (карта – сітка)
06.11.2019
Показати всі

Стілець учнівський

771.00 грн.


Категорія: .

Отгрузка товара осуществляется в течении 15 дней после поступления денежных средств на расчетный счет Поставщика.

Учнівський стілець для вашої дитини

Діти ростуть. Не встигнеш озирнутися, як малюк зробив свої перші кроки, вимовив перше слово, пішов в дитячий сад, вступив до першого класу … Батьки повинні зробити все, щоб їх дітям було комфортно грати, вчитися, спати. Крім комфорту важлива і безпеку для здоров’я. Під час ігор не повинно бути травмонебезпечних іграшок, під час навчальних занять, як у школі, так і вдома, повинні бути створені сприятливого фізичного розвитку.

Перехід з дитячого саду за шкільну парту – перше серйозне випробування для дитини. Він сподівається, що його підтримають батьки, родичі. Безумовно, психологічна допомога дуже важлива. Але у батьків є ще одна проблема – правильні умови для повноцінного розвитку дітей. Це і правильна меблі, і сприятливе розклад занять і відпочинку. Саме меблі – це те, чого часто приділяють занадто мало уваги. Компанія “МХМ- Меблі” пропонує купити стілець учнівський у виробника в Україні. Оптова ціна.

Вимоги до учнівському стільця

Стілець учнівський – основа. Якщо правильно його підібрати, підлаштовуючись під кожну дитину, ви зможете уникнути неприємностей зі здоров’ям: викривлення постави, погіршення зору, і ін.

  • Те, який матеріал використаний при виготовленні стільця, дуже важливо. Він повинен бути легким, нетоксичним, щоб уникнути викиду канцерогенів в повітря. Найголовніше ж – це висота стільця учнівського. Є кілька ознак того, що саме цей учнівський стілець підходить дитині. Сидячи на стільці, дитина повинна міцно стояти ногами на підлозі, ноги повинні бути зігнуті під прямим кутом – ні більше, ні менше. Підколінні чашечки повинні виходити за межі краю сидіння стільця.
  • Мало того, що діти ростуть, вони роблять це з неймовірною швидкістю. Не встигнеш озирнутися, як вони вже переростуть своїх батьків. А поки потрібно врахувати їх швидке зростання. Є два варіанти: купувати щораз нові стілець, або один раз купити учнівський стілець зі змінними параметрами. У першому випадку немає нічого простішого. Просто потрібно відстежувати те, чи підходить стіл дитині, або вже малий. Кожен раз купувати стіл і стілець потрібні гроші, але сьогодні є безліч меблевих магазинів, в яких є бюджетні моделі. Також можна робити меблі своїми руками, що допоможе істотно заощадити. У другому випадку «зростаюча» разом з дитиною меблі коштує значно дорожче. Своїми руками її навряд чи вийде зробити, т. К. Там вбудовані механізми, для установки яких потрібен чималий досвід. У будь-якому випадку, меблі, підлаштовуватися під зростаючої дитини, дасть можливість забути про цю тему надовго.

Отже, робоче місце для дитини потрібно продумувати з не меншою серйозністю, ніж кухню або ванну кімнату. Необхідно забезпечити всі умови для гармонійного розвитку дитини, і тоді він віддячить вам своїм успіхами в навчанні та творчості. Для того щоб купити учнівський стілець в Україні зв’яжіться з нашими менеджерами.