Магазін

Матрас crystal
Матрац “Крістал”
05.12.2013
Односпальное ортопедическое основание
Каркас односпальний “Стандарт”
10.12.2013
Показати всі

Стілець учнівський

805.00 грн.


Категорія:

Учнівський стілець для домашнього користування і школи

Яким він повинен бути? І які ж секрети і труднощі можуть виникнути при виборі цього, здавалося б, простого предмета меблів. Однак не все так просто. Дитячий стілець повинен відповідати багатьом вимогам. Врахувати всі нюанси дійсно важливо, адже від правильного вибору буде залежати здоров’я вашої дитини.

Існують монолітні конструкції парта-стілець. Там все надійно фіксується, що такий запис обмежує дитині можливість для неправильної пози при листі. Ну і по суті, в таких конструкціях вже зазвичай завжди всі нюанси продумані. Все регулюється “від і до”: і висота, і глибина, і відстань до парти. Тому зараз мова піде про “немонолітні” стільцях для школяра.

Отже, будь-який учнівський стілець повинен ідеально підходити по висоті до парти / столу школяра. До слова, існують парти, які розраховані на дітей з 4-річного віку, “зростаючі” разом з дитиною аж до закінчення школи. Відповідно, і у стільців вимальовується та ж картина. Висота і співвідношення парти і стільці для кожного зростання дитини можна легко знайти в інтернеті. Ці дані стабільні, тому що давно науково доведені. Тому, якщо ви вибираєте стілець для дошкільника, то звертайте увагу на мінімальний рівень висоти стільця.

Як правильно купить учнівський стілець в Україні

  1. Якщо Ви зібралися купити учнівський стілець в Україні то найкраще це робити разом з дитиною, щоб малюк міг посидіти і зрозуміти зручно йому чи ні. Ноги дитини повинні стояти на підлозі, а не звисати зі стільця. Це і є основний критерій: регулювання сидіння стільця по висоті.
  2. Другий, не менш важливий критерій, це регулювання по висоті спинки. Знову-таки, це стосується “зростаючих” стільців, тому що дитина росте, і спинка повинна теж рости в висоту, щоб зберігалася правильна постава. Якщо ж ви вирішили купити стілець і парту дитині стаціонарні ( «не ростуть”, просто на певний період часу), то висоту сидіння і спинки необхідно обов’язково “приміряти” разом з дитиною.
  3. Ще одним важливим критерієм є глибина сидіння. Про це факторі чомусь багато виробників замовчують. І лише стільці більш дорогого цінового сегмента мають регулювання глибини сидіння. А адже це необхідно для правильної постави. У нормальному стані і при доброму здоров’ї у будь-якої людини існує невеликий прогин хребта в поперековому відділі. Це, так званий, лордоз. І для правильної постави його необхідно зберегти. Тому спинка стільця повинна прилягати до поперековому відділу, а значить регулюватися по глибині, мати можливість фіксуватися “ближче-далі”. Чим менша дитина, тим ближче повинна бути спинка, тому що ноги малюка повинні стояти на підлозі, а в коліні повинен бути кут 90 градусів (прямий кут). І ось саме в такому положенні, на такій відстані від краю сидіння і повинен фіксуватися дитина спинкою стільця.

Важливо правильно підібрати відстань від стільця до парти. Але в даному випадку це не важко, на відміну від монолітних конструкцій, описаних вище.

Як правило, всім вище перерахованим факторам мають учнівські крісла на коліщатках. Так звані комп’ютерні крісла для школярів. “Правильні” стільці теж є, але чомусь вони рідко зустрічаються в продажу.

Крісло на коліщатах звичайно більш комфортно для дитини. Але при покупці крісла необхідно враховувати можливість його фіксації на підлозі. Це потрібно для того, щоб дитина не могла сам відсунутися далеко, змінивши тим самим правильне відстань до парти, а відповідно, і гарну поставу.

Не забудьте звернути увагу на наявність / відсутність підлокітників в учнівському кріслі. У ортопедично правильному кріслі для школяра підлокітників бути не повинно. Інакше дитина буде спиратися, завалюючись на один бік.

Ціни на шкільні крісла і стільці варіюють в дуже великому діапазоні. Тому вибирайте правильне крісло, орієнтуючись на вище перелічені критерії та фінансові можливості.

Інтернет – магазин “МХМ-меблі” пропонує купити стілець учнівський в Україні за доступною від виробника. Доставка в Київ, Харків, Дніпро, Львів та інші міста.

Відгуки

Ще немає відгуків.

Будьте першим, хто залишив відгук на

Your email address will not be published.