Categories: Здоров'я

Гейнер Hyper Mass 5000: для чого вживають

Гейнер – це комбінація білків і вуглеводів з високим вмістом останніх, зазвичай до 80%, призначена для швидкого набору м’язової маси. Ефективність такого спортивного харчування науково підтверджена, і воно повністю безпечне для здоров’я.

Hyper Mass 5000 гейнер BioTech, провідного виробника спортивного харчування, займає заслужене визнання серед високоякісних товарів у цій категорії.

HYPER MASS – цей продукт, спеціально розроблений для новачків у фітнесі з метою максимального прискорення процесу набору м’язової маси. До його складу входять не тільки білки та вуглеводи, а й амінокислотні комплекси, вітамінно-мінеральні добавки та креатин, які забезпечують комплексне харчування і підтримку для успішних тренувань.

Завдяки ретельно підібраному складу гейнер BioTech від дає можливість спортсменам-початківцям значно поліпшити результати в наборі м’язової маси і прискорити процес відновлення після тренувань. Це відіграє важливу роль у досягненні цілей фітнесу і допомагає швидко досягти бажаних результатів.

Характеристики

Сьогодні спортивні добавки для збільшення м’язової маси користуються значною популярністю. При активному способі життя організм швидко виснажує запаси поживних речовин. Без їх достатнього поповнення відновлення потребує значного часу. Гейнери завдяки своїй високій калорійності забезпечують організм необхідними поживними компонентами.

Також важливо враховувати вміст вітамінів і мінералів у складі гейнера. Ці елементи відіграють важливу роль у біохімічних процесах організму. Нестача хоча б одного з них може порушити певні хімічні реакції та уповільнити досягнення тренувальних цілей.

HYPER MASS 5000 містить креатин високої якості, який заслуговує на особливу увагу. Цей компонент являє собою значуще досягнення в галузі спортивного харчування, що пройшло безліч наукових досліджень, які підтверджують його ключову роль у прискоренні набору маси. Основна функція креатину полягає в участі в енергетичному обміні, забезпечуючи необхідну енергію для м’язів.

Гейнер від Біотек також має унікальні властивості:

·         повний комплекс поживних речовин, необхідних для спортсменів;

·         стимулювання метаболізму;

·         прискорення процесу набору м’язової маси.

У магазині Body Market ви зможете все необхідне для правильного спортивного харчування.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Читайте також