Categories: Туризм

Топ-10 інтерактивних музеїв Естонії для сімейного дозвілля

Естонія — це країна, яка чудово поєднує історичну спадщину з сучасністю. Вона особливо приваблива для сімей, що прагнуть зробити свої подорожі не тільки приємними, але й навчальними. Один з найкращих способів глибоко зануритись у культуру Естонії — це відвідування її численних інтерактивних музеїв.

Ось добірка топ-10 інтерактивних музеїв Естонії, які гарантують незабутнє сімейне дозвілля.

ТОП-10 інтерактивних музеїв Естонії для сімейного відпочинку

 1. Естонський музей відкритого повітря (Tallinn Open Air Museum)
  • Розташований на околиці Таллінна, цей музей пропонує подорож у часі через традиційні естонські села. Відвідувачі можуть взяти участь у ремесничих майстер-класах і дізнатися про старовинний спосіб життя естонців.
 2. Протомюзей (PROTO Invention Factory)
  • Це сучасний науково-технічний музей у Таллінні, де діти та дорослі можуть випробувати винаходи 19-го століття завдяки віртуальній реальності та іншим інтерактивним інсталяціям.
 3. Морський музей Естонії (Estonian Maritime Museum)
  • Розташований в старовинній фортеці Фат-Маргарет, музей пропонує захоплюючий погляд на морську історію країни з можливістю огляду справжніх кораблів і підводних човнів.
 4. Ахаа Центр Науки (AHHAA Science Centre)
  • У Тарту знаходиться цей центр науки, який зачаровує відвідувачів своїми експонатами на наукову тематику, які можна не тільки бачити, але й торкатися.
 5. Квартал креативних міст (Creative City Kultuurikatel)
  • Культурний комплекс у Таллінні, що пропонує інтерактивні виставки, театральні виступи та музичні заходи, ідеально підходить для сімейних відвідувань.
 6. Музей ілюзій (Museum of Illusions)
  • Невеликий, але захоплюючий музей у центрі Таллінна, де можна випробувати свій розум проти оптичних ілюзій та інших інтерактивних пазлів, що розважають та освітлюють відвідувачів усіх вікових груп.
 7. Музей природи Естонії (Estonian Museum of Natural History)
  • Цей музей у Таллінні вражає своїми детальними експозиціями про флору і фауну Естонії, а також інтерактивними залами, які дозволяють дітям досліджувати природу більш практично.
 8. Музей ЕККУ (EKKM – Contemporary Art Museum of Estonia)
  • Нестандартний підхід до мистецтва та інтерактивні виставки роблять цей музей ідеальним місцем для сімей, які хочуть зануритися в сучасне мистецтво і культуру.
 9. Естонський історичний музей (Estonian History Museum)
  • У цьому музеї розповідається багатовікова історія Естонії через інтерактивні експонати та медіа-інсталяції, що роблять історію зрозумілою і захоплюючою для всієї родини.
 10. Музей анімації NUKU (NUKU Museum of Puppet Arts)
  • Це унікальний музей у Таллінні, присвячений мистецтву лялькового театру. Відвідувачі можуть не тільки переглядати вистави, але й взяти участь у майстер-класах з виготовлення ляльок та маріонеток.

Відвідування інтерактивних музеїв у Естонії — це чудовий спосіб для сімей провести час разом, одночасно розважаючись та навчаючись. Кожен з цих музеїв пропонує унікальні занурення у різні аспекти культури та історії країни, роблячи кожен візит незабутнім. Незалежно від того, чи ваша родина шукає пригоди в науці, історії, мистецтві чи природі, Естонія має щось особливе для кожного.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Читайте також