Categories: Туризм

Топ-5 квіткових парків Нідерландів для любителів природи

Нідерланди – це країна, яка знаменита не тільки своїми вітряками та сиром, але й неймовірними квітковими парками.

Як досвідчений мандрівник, який мав щастя відвідати ці місця, я радий поділитися з вами переліком п’яти найкрасивіших квіткових парків Нідерландів, куди варто відправитися кожному любителю природи.

1. Кейкенхоф

Кейкенхоф, відомий як сад Європи, розташований у містечку Ліссе. Це один з найбільших квіткових парків у світі, де на площі в 32 гектари розміщено понад 7 мільйонів цибулинних, включаючи тюльпани, нарциси та гіацинти. Відкритий лише весною, парк є ідеальним місцем для фотографів та природолюбів.

2. Арборетум Тромпенбург

Цей парк та ботанічний сад знаходиться в Роттердамі. Тромпенбург відомий своєю унікальною колекцією дерев, чагарників, а також різноманітними тематичними садами. Це спокійне і в той же час захоплююче місце для прогулянок на свіжому повітрі.

3. Національний парк Де Хоге Велюве

Цей національний парк не тільки місце для насолоди природою, але й дом для Крьоллер-Мюллер музею, одного з найвідоміших музеїв мистецтва у Нідерландах. Квіткові поля та лісові масиви створюють незабутнє поєднання культури та природи.

4. Сади Аппельтерн

Ці сади, розташовані у провінції Гелдерланд, є прикладом сучасного садівництва. Аппельтерн не тільки демонструє новітні тенденції у дизайні садів, але й використовує інноваційні підходи до вирощування рослин.

5. Вондельпарк

Розташований у самому серці Амстердама, Вондельпарк є улюбленим місцем відпочинку як для місцевих жителів, так і для туристів. Парк вабить своїми зеленими алеями, маленькими ставками та квітучими клумбами, створюючи ідеальне місце для денного відпочинку.

Квіткові парки Нідерландів є втіленням мистецтва садівництва і прекрасно демонструють, як природа може бути організована з любов’ю та турботою. Відвідування цих парків не лише радує око, але й дарує спокій душі та натхнення для тих, хто шукає гармонію в природі.

Як досвідчений мандрівник, я раджу не пропустити можливість відвідати хоча б один з цих парків під час вашої поїздки до Нідерландів. Вони справді варто вашої уваги і обов’язкові до відвідування для кожного, хто цінує красу та різноманіття природи.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Читайте також