Categories: Туризм

Топ-5 національних парків Молдови для природолюбів

Молдова, країна, зазвичай відома своїми виноградниками та гостинністю, також є прихистком для неймовірної природної краси. Як досвідчений мандрівник, який відвідав усі куточки Європи, я був приємно здивований різноманітністю та красою молдавських національних парків. Вони пропонують ідеальне відступлення від міського життя та шанс зануритися в спокій природи.

Ось п’ять найкращих національних парків Молдови, які варто відвідати кожному природолюбу.

Парк “Падуреа Домнеаска” (Королівський ліс)

Розташований у північній частині Молдови, цей парк є найстарішим заповідником у країні. Він вражає своїми давніми дубовими лісами, де деякі дерева налічують понад 200 років. Парк є домом для численних видів птахів та іншої фауни, що робить його ідеальним місцем для птахівництва та екотуризму.

Національний парк “Орхейул Вечі”

Знаменитий своїми захоплюючими пейзажами та культурною спадщиною, “Орхейул Вечі” пропонує унікальне поєднання природної краси та історичних пам’яток. Ландшафт парку включає річки, каньйони та лісисті долини, а також археологічні пам’ятки, які розповідають про багату історію регіону.

Парк “Кодрий”

Кодрий, відомий своїм незайманим лісом, є одним з найбільших і найзначиміших природних заповідників в Молдові. Цей парк захищає одні з найстаріших і найбільш різноманітних лісових екосистем у регіоні, забезпечуючи притулок для великої кількості рідкісних та зникаючих видів рослин і тварин.

Національний парк “Прут”

Національний парк “Прут” названий на честь річки, яка проходить через його територію. Парк славиться своїми чистими водними шляхами, які ідеально підходять для каякінгу та риболовлі. Він також пропонує великі території вологих лісів і боліт, які є важливими для збереження біорізноманіття регіону.

Національний парк “Ловеч”

Менш відомий, але не менш чарівний, парк “Ловеч” розташований у південній частині Молдови. Цей парк є ідеальним для тих, хто шукає уединення та спокою. Його ліси і степи надають мальовничі маршрути для піших та велосипедних прогулянок.

Національні парки Молдови пропонують відвідувачам не тільки можливість насолодитися неймовірною природною красою, але й унікальну можливість відкрити для себе багатий культурний спадок країни. Вони є відмінним вибором для кожного, хто шукає місце для відпочинку та відновлення сил у природі. Незалежно від того, чи ви фанат активного відпочинку чи просто хочете побути на самоті з природою, молдавські національні парки запропонують вам незабутні враження.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Читайте також