Categories: Туризм

Топ-10 винних маршрутів Молдови для любителів вина

Молдова — це країна з багатою історією виноробства, де кожен пейзаж і кожен пагорб видається створеним для вирощування винограду. Місцеві вина відомі своєю глибиною та ароматом, завдяки ідеальним кліматичним умовам та багатим ґрунтам.

Як досвідчений мандрівник і шанувальник виноробства, я підготував для вас список з десяти найкращих винних маршрутів Молдови, які кожен любитель вина повинен відвідати.

1. Винний погріб “Мілештій Мічі”

Цей винний погріб вважається одним з найбільших у світі та є справжнім підземним містом вина. Тут можна пройтися кілометрами винних галерей та насолодитись дегустацією унікальних молдавських вин.

2. Чатир-Драга

Невелике, але чарівне виноробне господарство, яке славиться своїми різноманітними та експериментальними винами. Відвідувачі можуть спробувати вино прямо з бочки та насолодитись мальовничими краєвидами.

3. Пуркарі

Пуркарі — це одне з найстаріших виноробних господарств у Молдові, відоме своїми преміальними винами. Тут проводяться екскурсії з дегустацією, де можна дізнатись більше про виноробний процес та історію молдавського вина.

4. Крикова

Крикова славиться своїм історичним винзаводом, де виробляють шампанське за класичною методикою. Відвідувачі можуть спостерігати за виробництвом шампанського та насолоджуватись дегустаціями.

5. Вінурія

Це сучасне виноробне господарство, яке поєднує інноваційні технології з традиційними методами виноробства. Тут можна відвідати виноградники, винзавод, а також насолодитися дегустацією.

6. Кастел Мімі

Кастел Мімі — це один з найкрасивіших виноробних замків у Європі, де можна не тільки насолодитися вином, але й побачити архітектурну спадщину. Замок часто проводить культурні заходи, які доповнюють винні тури.

7. Комрат

На півдні Молдови розташований Комрат, регіон, відомий своїми міцними та ароматними винами. Відвідувачі можуть взяти участь у дегустації місцевих виноградних сортів.

8. Ет Котері Він

Цей винний маршрут вабить своєю унікальністю — невеликі, але дуже індивідуальні виноробні, що ставлять на експерименти з виноградними сортами та виноробними методами.

9. Доменійле Вінколект

Розташований у центральній частині Молдови, цей маршрут пропонує відвідувачам глибоке занурення в культуру та історію молдавського виноробства, з можливістю відвідати старовинні винні погреби.

10. Виноробня “Баштаніка”

Відома своєю колекцією вин, вироблених з рідкісних молдавських виноградних сортів. Тут можна насолодитись ексклюзивними дегустаціями та пізнати неповторний смак місцевих вин.

Молдова пропонує величезну різноманітність винних маршрутів, які здатні задовольнити смак будь-якого винного ентузіаста. Від історичних погребів до сучасних виноробних заводів — кожен з цих місць має свою унікальну історію та філософію. Обираючи Молдову для винного туризму, ви не просто відвідуєте виноробні — ви занурюєтесь у світ старовинних традицій і новітніх інновацій, що робить кожен візит незабутнім досвідом.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Читайте також