Categories: Туризм

Топ-5 місць у Нідерландах для спостереження за птахами

Нідерланди — це не лише країна вітряків, тюльпанів та велосипедів, але й справжній рай для орнітологів і любителів спостереження за птахами. Завдяки своєму розташуванню на шляху міграції багатьох видів птахів, Нідерланди пропонують унікальні місця для їх спостереження, де можна побачити як звичайні, так і рідкісні види.

Ось п’ять найкращих місць для орнітологічного туризму в цій чудовій країні.

1. Національний парк Лауерсмір

Національний парк Лауерсмір розташований у провінції Гронінген і є одним з найкращих місць у Європі для спостереження за водоплавними птахами. Особливо в осінній період тут можна спостерігати за тисячами гусей і лебедів, які зупиняються на відпочинок під час міграції. Лауерсмір також є домом для багатьох хижих птахів, включаючи орланів-білохвостів.

2. Острови Ваддензе

Ця унікальна мережа припливних островів простягається від північного заходу Нідерландів до Данії. Вони відомі своєю великою популяцією морських птахів, включаючи куликів та чайок. Це ідеальне місце для спостереження за міграцією птахів у весняну та осінню пори року.

3. Звілеведенський ліс (Zwillbrocker Venn)

Неподалік німецького кордону розташований Звіллброкер Венн, відомий своєю колонією фламінго — це одне з декількох місць у Європі, де можна побачити диких фламінго. Крім фламінго, тут також можна спостерігати за великою кількістю інших птахів, таких як чаплі та болотяні птахи.

4. Остерсхельде

Ця велика естуарія в провінції Зеландія є одним з найкращих місць у Нідерландах для спостереження за морськими птахами. Через її унікальне прибережне розташування, Остерсхельде приваблює багато видів куликів, чайок та інших морських птахів, які прилітають сюди на гніздування.

5. Національний парк Де Ведерсе Море

Розташований у серці Нідерландів, цей національний парк є важливим притулком для багатьох видів болотних та водоплавних птахів. Парк відомий своїми обширними водно-болотними угіддями, що створюють ідеальні умови для ніздревих качок, куликів та багатьох інших видів.

Висновки

Нідерланди пропонують чудові можливості для спостереження за птахами, забезпечуючи різноманітність місць, які задовольнять як досвідчених орнітологів, так і тих, хто тільки розпочинає свій шлях у світ спостережень. Відвідуючи ці місця, ви не тільки насолоджуєтесь спостереженням за птахами, але й отримуєте унікальний досвід занурення в природу, що дозволяє глибше зрозуміти та оцінити природне розмаїття Нідерландів.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Читайте також