Categories: Туризм

Топ-5 музеїв Монако, які варто відвідати

Монако — це не тільки про грандіозні казино та розкішні яхти. Це князівство, хоч і одне з найменших у світі, але з великою кількістю унікальних музеїв, що вражають своєю колекцією та історією. Відвідуючи Монако, варто звернути увагу на культурні скарби, які зберігаються у його музеях.

Ось п’ять музеїв, які неодмінно зацікавлять кожного туриста.

1. Океанографічний музей Монако

Розташований на скелі, що майже вертикально виходить над Середземним морем, Океанографічний музей є одним із найвідоміших місць у Монако. Заснований у 1910 році князем Альбером I, музей вражає своєю архітектурою та величезними акваріумами, де можна побачити рідкісних морських мешканців. Візит сюди — це чудова можливість дізнатися більше про морську фауну і науку.

2. Національний музей Монако

Цей музей пропонує відвідувачам підібрану колекцію сучасного мистецтва та антикваріату. Розташований у віллі, повній історії, музей є ідеальним місцем для тих, хто цінує мистецтво в усіх його формах. Колекція музею включає твори таких митців, як Арман і Сальвадор Далі.

3. Музей старовинних автомобілів

Заснований князем Реньє III, цей музей володіє еклектичною колекцією раритетних автомобілів, що розташована в унікальному просторі на площі Терраса. Від спортивних машин до розкішних лімузинів — кожен автомобіль розповідає свою частину історії автомобілебудування.

4. Музей поштових марок і монет

Цей музей зосереджений на надзвичайній колекції поштових марок, які були випущені з моменту заснування поштової служби Монако в 1885 році. Також тут представлені рідкісні монети. Для колекціонерів і любителів істор

ії — це справжній скарб.

5. Новий національний музей Монако

Цей музей, розташований у двох прекрасних віллах — Вілла Саубер і Вілла Паламаро — спеціалізується на сучасному мистецтві. Колекції музею змінюються з часом, що дозволяє відвідувачам кожного разу насолоджуватися новими виставками.

Монако — це не тільки про розкіш та азарт. Це також місце, де можна насолодитися культурними та історичними скарбами. Відвідування цих музеїв дозволить вам заглибитися в історію та мистецтво князівства, побачити унікальні колекції та відкрити для себе нові грані цього дивовижного місця. Монако чекає на вас зі своїми культурними багатствами, які неодмінно залишать незабутні враження.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Читайте також